Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-16/10)

Για πρώτη φορά φέτος θα έχουμε πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα πλέον τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ μετά και την έναρξη της Β’ κατηγορίας και στους δύο ομίλους, που είναι προγραμματισμένη για αυτό το Σαββατοκύριακο.

Για την Α’ κατηγορία θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική ενώ επίσης το πρόγραμμα περιλαμβάνει συναντήσεις για τα πρωταθλήματα παίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με την αρχή να γίνεται από αύριο Παρασκευή:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

19:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΩΝ

 

 

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou