Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-23/10)

Με πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Ασφαλώς στο πρόγραμμα και δεσπόζει η Α΄κατηγορίας με αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις για την 3η αγωνιστική, ενώ επίσης θα διεξαχθούν αγώνες για τον β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας καθώς και για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του διημέρου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

180:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΩΛΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:15 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Μπορεί η Εφές Αναντολού να συνεχίσει τη ξέφρενη πορεία της; Waverpoll

pannikolaou

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou