Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30/10)

Πλούσια δραστηριότητα και αυτό το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ όπου δεσπόζει το Σάββατο το ντέρμπι για την Α’ κατηγορία ανάμεσα σε Παναγίτσα και Σχηματάρι.

Επίσης, στη β’ κατηγορία αυτή την εβδομάδα διεξάγεται η 2η αγωνιστική του α’ ομίλου ενώ ακόμα το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τριημέρου:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

13:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

Σχετικά άρθρα

Προληπτικά εκτός προπονήσεων λόγω κρουσμάτων δύο τμήματα ακαδημιών του Άρη Αμφίκλειας!

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα τερματίσει πιο ψηλά στη βαθμολογία;

pannikolaou