Over play Uncategorized

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

Πλήρη δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το επόμενο τριήμερο, καθώς εκτός των γνωστών πρωταθλημάτων που βρίσκονται σε εξέλιξη, κάνει πρεμιέρα και η Γ’ Κατηγορία, αρκετά νωρίτερα φέτος σε σχέση με προηγούμενες χρονιές.

Συνολικά, έχουν οριστεί 37 παιχνίδια σε όλες τις κατηγορίες, με αγώνες για Α’ Κατηγορία, Β΄κατηγορία και στους 2 ομίλους, Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων!

Αναλυτικά όλα τα ματς:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

15:15 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

19:30 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

17:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΕΜΠΤΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αρτάκης ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou