Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-6/11)

Έγιναν πριν από λίγο οι ορισμοί των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν από 4-6 Νοεμβρίου, με πλήρη αγωνιστική δράση καθώς εκτός της Α’ κατηγορίας αυτή την εβδομάδα θα διεξαχθούν και οι δύο όμιλοι της Β’ ΕΣΚΑΣΕ.

Στο ντέρμπι κορυφής της Α’ κατηγορίας ανάμεσα σε Ερμή Σχηματαρίου και Γ.Σ.Ιτέας θα σφυρίξουν οι Τσάλλας-Μαμασούκα.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλες τις αναμετρήσεις:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΕΟΜΒΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

19:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χαϊνά-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

15:30 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Κατσισιώσης)

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γεονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Παντελίδης-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

19:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Τσοκάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Τσοκάνος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Γήπεδο ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou