Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-13/11)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη καθώς εκτός της Α’ Κατηγορίας κανονικά συνεχίζεται ο β’ όμιλος της Β’ κατηγορίας αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ ξεχωρίζει το ντέρμπι της Παναγίτσας με τον αήττητο Τελεθεριακό στον οποίο θα σφυρίξουν οι Τσάλλας-Χατζής.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τσάλλας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Σπυρόπουλος-Πετσεπές)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη-Λερογιάννης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καρβούνης-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζαφείρη-Λερογιάννης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Καρβούνης-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χατζής-Τσάμης)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Χατζής-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

Σχετικά άρθρα

Προληπτικά εκτός προπονήσεων λόγω κρουσμάτων δύο τμήματα ακαδημιών του Άρη Αμφίκλειας!

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποιος θα έχει πιο πολλές ασίστ στο τέλος της regular season της Euroleague?

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα τερματίσει πιο ψηλά στη βαθμολογία;

pannikolaou