Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/11)

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου με πολλές ενδιαφέρουσες συναντήσεις στα περισσότερα πρωταθλήματα.

Εκτός από την Α’ κατηγορία, διεξάγονται αγώνες στον α’ όμιλο της Β’ κατηγορίας αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Στα αξιοσημείωτα, όπως σας είχαμε ενημερώσει και σε προηγούμενη ανάρτηση, η επιστροφή στην Α’ κατηγορία του Σπυρόπουλου που μάλιστα μαζί με τη Χαϊνά σφυρίζει το ντέρμπι Τελεθριακού-Ιτέας, όπως και των υπόλοιπων τιμωρημένων διαιτητών.

Αναλυτικά οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Ι.))

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάλλας-Γερονικολός)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χατζής-Αναστασίου)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσάμης-Κώλτσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ=ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)

12:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Αναστασίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Αναστασίου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κάλφα-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Κιαφγοβάντα)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάμης-Κατρισιώσης)

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou