Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/11)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τη μεγαλύτερη σε όγκο παιχνιδιών αγωνιστική από το ξεκίνημα της σεζόν, καθώς για πρώτη φορά θα έχουμε σε πλήρη εξέλιξη το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, μαζί με τους δύο ομίλους της Β’ Κατηγορίας, αλλά και την πρεμιέρα της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ που φέτος ξεκινάει πιο νωρίς από ποτέ!

Εκτός από τους αγώνες των αντρικών πρωταθλημάτων, υπάρχει δράση και στα πρωταθλήματα υποδομής παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων, με το Σαββατοκύριακο που έρχεται να είναι γεμάτο μπάσκετ!

Αναλυτικά όλοι οι αγώνες και και οι διαιτητές που ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

15:15 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γερονικολός-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Μασλατζίδης Ι.)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Μασλατζίδης Ι.)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουγιάζος-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Λερογιάννης-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Πατάγιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σαμαράς-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Σαμαράς-Καραμπιτσάκος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

19:30 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Παστήρας-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

11:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάμης-Κατρισιώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καρβούνης-Τσιριγωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Καρβούνης-Τσιργωτάκης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Τσάμης)

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou