Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-6/11)

Έγινε γνωστό πριν από λίγο το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το τριήμερο 4-6 Νοεμβρίου με αρκετές αλλαγές στα γήπεδα της Χαλκίδας λόγω του Πανελλήνιου πρωταθλήματος ταε-κβο-ντο που μεταθέτει αναγκαστικά αρκετά ματς στα κλειστά Πειραϊκής και ΔΑΚ Χαλκίδας.

Στο πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας ξεχωρίζει αναμφίβολα το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Ερμή Σχηματαρίου και Γ.Σ. Ιτέας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΕΟΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΩΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

19:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

15:30 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

19:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Γήπεδο ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou

Σαν σήμερα…6 Φεβρουαρίου

pannikolaou