Over play Uncategorized

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/12)

Έγινε γνωστό από την Ένωση το πλήρες πρόγραμμα αγώνων για το ερχόμενο τριήμερο, με αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας, για τον α’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομών.

Επίσης, για την Κυριακή ορίστηκε και ο αγώνας Μπούκαλη-Σύλλας για το β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας που δεν έγινε την περασμένη εβδομάδα λόγω της απεργίας των φέρυ-μπωτ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ 

19:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:15 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα… 16 Οκτωβρίου

pannikolaou

Κοντά στις πληγείσες περιοχές το ”Μπαρουτόξυλο”

pannikolaou

Τουρνουά 3 on 3 στην Κύμη 31/7-2/8 με σούπερ δώρο για τον νικητή!

pannikolaou