Over play Uncategorized

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-30/16)

Από την Ένωση έγινε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων στα τοπικά πρωταθλήματα όχι μόνο για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο αλλά και για τις μέρες των εορτών όπου υπάρχουν αγώνες που είχαν αναβληθεί στο προηγούμενο χρονικό διάστημα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΤΡΙΤΗ 20 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας  ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΠΑΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Διανομή ειδών σε ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

pannikolaou

Συνεχίζονται οι εγγραφές-επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. για το σχολικό έτος 2022-23

pannikolaou

Τίμησαν τον Σωτήρη Γερμανό για την προσφορά του στο μπάσκετ της Θήβας

pannikolaou