Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/12)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για όλους τους αγώνες του επόμενου Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα, με πλήρης αγωνιστική δράση και την Α΄κατηγορία να βρίσκεται για μια ακόμα φορά στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος.

Ακόμα, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για την Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ όμιλος), για τη Γ’ κατηγορία αλλα και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Επίσης, ορίστηκε και ο εξ αναβολής αγώνας για το β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας ανάμεσα στα Εκπ.Μπούκαλη και το Σύλλα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Χατζής)

18:00 Κλειστό Κύμης Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Τσάμης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Αρτσίτας)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Τσόκανος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Τσάμης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Κιαφγοβάντα)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Παντελίδης-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ (Γερονικολός-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γερονικολός-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Παντελίδης-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσάμης-Κατρισιώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:15 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάμης-Κατρισιώσης)

14:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής)

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα… 16 Οκτωβρίου

pannikolaou

Κοντά στις πληγείσες περιοχές το ”Μπαρουτόξυλο”

pannikolaou

Τουρνουά 3 on 3 στην Κύμη 31/7-2/8 με σούπερ δώρο για τον νικητή!

pannikolaou