Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/12)

Έγιναν οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου που είναι και το τελευταίο διήμερο με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα για το 2016.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ κατηγορίας, για τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους, για τη Γ’ κατηγορία αλλά και για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κάλφα-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Ντάνος-Ζάχος)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουγιάζος-Τσάμης)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Χουγιάζος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κάλφα-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Κύμης ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Χουγιάζος-Χατζής)

20:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ (Κάλφα-Καραμπιτσάκος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Τσάμης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Τσάμης)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσόκανος-Τσιργωτάκης)

16:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

 

Σχετικά άρθρα

Διανομή ειδών σε ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

pannikolaou

Συνεχίζονται οι εγγραφές-επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. για το σχολικό έτος 2022-23

pannikolaou

Τίμησαν τον Σωτήρη Γερμανό για την προσφορά του στο μπάσκετ της Θήβας

pannikolaou