Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ (2-4/12)

Έγινε το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 2-4 Δεκεμβρίου.

Αρκετές οι ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, με τους αγώνες Άρη Θήβας-Ερμή Σχηματαρίου και Γ.Σ.Αυλίδας-Παναγίτσα να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας.

Ακόμα, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για το β’ όμιλο της Β’ Κατηγορίας, αλλά και για τα πρωταθλήματα Γ’ Κατηγορίας, παίδων, εφήβων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Παστήρας-Σοφόπουλος)

19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκης ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Τσάμης-Αποστόλου)

13:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάμης-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

15:15 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Σαμαράς-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Σαμαράς-Πατάγιας)

21:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσοκάνος-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Εκπ.Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Παστήρας-Μασλατζίδης Ι.)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Παστήρας-Μασλατζίδης Ι.)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-ΣοφόπΟυλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

14:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σαμαράς-Κιαφγοβάντα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Σοφόπουλος)

 

 

Σχετικά άρθρα

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou