Πρεμιέρα σήμερα στο ‘Christmas Basketball Camp του XBA’ με τη συμμετοχή να είναι τεράστια και τους προσκεκλημένους του camp να καταφτάνουν ο ένας μετά τον άλλο!
Ο πρώτος που έκανε την εμφάνισή του ήταν ο Χαλκιδέος προπονητής Βαγγέλης Αγγέλου που πρόσφατα ανέλαβε τον Προμηθέα Πατρών.
Ο Αγγέλου μίλησε στα παιδιά για την προσπάθεια που πρέπει να καταβάλουν μέσα στο γήπεδο για να γίνονται διαρκώς καλύτεροι ενώ τους τόνισε πως πρέπει να ακούν πάντα τους προπονητές τους.
Ακόμα, είπε πως είναι πολύ χαρούμενος που βλέπει 80 μικρούς αθλητές από την Χαλκίδα να δίνουν το παρών στο camp του ΧΒΑ τονίζοντας τη σημασία που έχει οι αθλητές να μαθαίνουν τα βασικά του αθλήματος από νωρίς.
Το ΧΒΑ βράβευσε τον Βαγγέλη Αγγέλου για την πολυετή προσφορά του στο μπάσκετ και για τις επιτυχίες που είχε όλα αυτά τα χρόνια.
PHOTO: ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ