Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-17/1)

Όλα είναι έτοιμα πλέον για τα πρώτα τζάμπολ του 2017 καθώς μετά την απρόσμενη σε ένταση κακοκαιρία της περασμένης εβδομάδας, έφτασε όπως όλα δείχνουν, η ώρα για την επανέναρξη των περισσότερων πρωταθλημάτων.

Το Σαββατοκύριακο το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα Α’ κατηγορίας, Β’ κατηγορίας (β’ όμιλος), Γ’ κατηγορίας, παίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του διημέρου 14-15 Ιανουαρίου αλλά και οι διαιτητές όλων των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΩΛΟΣ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μασλατζίδης Ι.-Γερονικολός)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Μασλατζίδης Ι.-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Τσάμης)

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσοκάνος-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κάλφα-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Χαϊνά-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Παντελίδης-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάμης)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Ντάνος-Τσοκάνος)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

 

ΤΡΙΤΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χριστοδούλου-Γκόλτζης)

Σχετικά άρθρα

Θα καταφέρει να κερδίσει εγγυημένο συμβόλαιο στο ΝΒΑ ο Μάικ Τζέιμς; Waverpoll

pannikolaou

Θα συνεχίσει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Β. Σπανούλης; Waverpoll

pannikolaou

Τίθεται θέμα αποχώρησης του Τζόρντι Μπερτομέου; Waverpoll.com

pannikolaou