Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/1)

Ένα Σαββατοκύριακο με πολύ μεγάλη αγωνιστική δράση είναι αυτό που έρχεται, με αγώνες για τα περισσότερα πρωταθλήματα που είναι σε εξέλιξη.

Έτσι λοιπόν, εκτός της Α’ κατηγορίας, το πρωτάθλημα συνεχίζεται στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’&Β’ όμιλος), στη Γ΄κατηγορία, ενώ το πρωτάθλημα εφήβων κάνει πρεμιέρα στη β’ φάση και στους δύο ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Καραμπιτσάκος)

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χριστοδούλου-Τσιργωτάκης)

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστοδούλου-Τσιργωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Ζάχος-Τσοκάνος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ (Χατζής-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα τερματίσει πιο ψηλά στη βαθμολογία;

pannikolaou

Waverpoll.com: Πρωταθλητής ανδρών Α1 2021-22;

pannikolaou

Waverpoll.com: Θα πετύχει την άνοδο στην Α1 με την Καρδίτσα ο Γ. Μπουρούσης;

pannikolaou