Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-24/1)

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο από την Ένωση, με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στα περισσότερα πρωταθλήματα.

Εκτός από την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, διεξάγονται αγώνες και για τους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας ενώ κάνει πρεμιέρα και η β’ φάση του πρωταθλήματος εφήβων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:15 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

12:00 Κελιστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Σχετικά άρθρα

Θα καταφέρει να κερδίσει εγγυημένο συμβόλαιο στο ΝΒΑ ο Μάικ Τζέιμς; Waverpoll

pannikolaou

Θα συνεχίσει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Β. Σπανούλης; Waverpoll

pannikolaou

Τίθεται θέμα αποχώρησης του Τζόρντι Μπερτομέου; Waverpoll.com

pannikolaou