Uncategorized ΠΑΙΔΩΝ

Η κλήρωση της β’ φάσης του παιδικού πρωταθλήματος

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο στα γραφεία της Ένωσης στη Θήβα η κλήρωση της β’ φάσης του πρωταθλήματος παίδων με τις ομάδες να χωρίζονται σε δύο ομίλους των 7 ομάδων.

Οι αγώνες θα είναι μονοί στις έδρες των ομάδων που κληρώθηκαν ως γηπεδούχοι και την πρόκριση για τον τελικό θα πάρουν οι πρώτοι των ομίλων.

Η β’ φάση ξεκινάει άμεσα, με την 1η αγωνιστική να είναι προγραμματισμένη για το διήμερο 11-12 Φεβρουαρίου.

Η κλήρωση στους δύο ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

Ρεπο: Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

Ρεπό: ΜΩΛΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Ξεκίνησαν παίδες-έφηβοι του Απόλλωνα Χαλκίδας!

pannikolaou

ΑΕΕΠ Χαλκίδας: ”Ξεκινάμε με μεγάλη χαρά ακαδημίες και αγωνιστικά τμήματα”

pannikolaou

Ως μη γενόμενα τα πρωταθλήματα ανδρών της ΕΣΚΑΣΕ. Αναμένεται η επίσημη ανακοίνωση

pannikolaou