Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5/9)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα σε ένα Σαββατοκύριακο ‘φωτιά’ με πολλές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις στις περισσότερες κατηγορίες.

Εκτός από την Α’ ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες και για τους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας, όπως επίσης πλήρης δράση υπάρχει στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, όπου ξεχωρίζει η β’ φάση του εφηβικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Τσάλλας)

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Μαλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Σπυρόπουλος-Τσάλλας)

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Ντάνος-Τσάλλας)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Σπυρόπουλος-Κωτσακόπουλος)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΛΙΜΝΗ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσόκανος-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πετώνης-Τσιργωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

15:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κώλτζης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κιαφγοβάντα-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

12:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Κιαφγοβάντα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσόκανος-Καρβούνης)

Σχετικά άρθρα

Θα καταφέρει να κερδίσει εγγυημένο συμβόλαιο στο ΝΒΑ ο Μάικ Τζέιμς; Waverpoll

pannikolaou

Θα συνεχίσει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Β. Σπανούλης; Waverpoll

pannikolaou

Τίθεται θέμα αποχώρησης του Τζόρντι Μπερτομέου; Waverpoll.com

pannikolaou