Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/2)

Έγινε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται με πλήρη δράση στις περισσότερες κατηγορίες.

Εκτός από την Α’ κατηγορία, συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα Β’ & Γ’ ανδρών, ενώ στα πρωταθλήματα υποδομής υπάρχει μεταξύ άλλων και η έναρξη της β’ φάσης των παίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α” ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Καραμπιτσάκος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χατζής-Κωτσακόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Κατρισιώσης)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Κωτσακόπουλος-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Κιαφγοβάντα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Σοφόπουλος)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μασλατζίδης Λ.-Χατζής)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μασλατζίδης Λ.-Χατζής)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κατρισιώσης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Κάλφα-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Χριστοδούλου-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Κωτσακόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κοτσιμπός-Σαμαράς)

 

 

Σχετικά άρθρα

Καλύτερος Ευρωπαίος παίκτης που αγωνίζεται στο ΝΒΑ;

pannikolaou

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

NBA Finals: Suns-Bucks 2-1 Ποια ομάδα θα ανέβει στο θρόνο; Waverpoll.com

pannikolaou