Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/2)

Πριν από λίγο έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που ορίστηκαν για να σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.

Ένα διήμερο με αρκετούς αγώνες, με τα πρωταθλήματα Α’ Β'(και οι δύο όμιλοι) & Γ’ κατηγορίας να βρίσκονται σε πλήρη εξέλιξη, όπως επίσης και τα πρωταθλήματα υποδομής όπου μεταξύ άλλων ξεχωρίζουν οι αγώνες της β’ φάσης στα πρωταθλήματα παίδων και εφήβων αλλά και το ντέρμπι στις νεανίδες μεταξύ Απόλλωνα Χαλκίδας και Μάκαρου Άμφισσας.

Αναλυτικά οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χαϊνά-Κάλφα)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Χουγιάζος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Πατάγιας)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αρτσίτας)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Γερονικολός-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Κύνου ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Κωτσακόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β’ΟΜΙΛΟΣ 

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παντελίδης-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΦΑΛΑΡΑ (Μαμασούκα-Κωτσακόπουλος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Σπυρόπουλος-Παστήρας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

Σχετικά άρθρα

Θα καταφέρει να κερδίσει εγγυημένο συμβόλαιο στο ΝΒΑ ο Μάικ Τζέιμς; Waverpoll

pannikolaou

Θα συνεχίσει να αγωνίζεται και τη νέα σεζόν ο Β. Σπανούλης; Waverpoll

pannikolaou

Τίθεται θέμα αποχώρησης του Τζόρντι Μπερτομέου; Waverpoll.com

pannikolaou