Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-9/2)

Πλήρες πρόγραμμα τις επόμενες μέρες για τα τοπικά πρωταθλήματα, με δράση σε όλες τις κατηγορίες.

Εκτός της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα πρωαθλήματα συνεζίζονται κανονικά και στη Β΄κατηγορία (Α&Β’ Όμιλος) καθώς και στη Γ’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΛΙΜΝΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

12:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΤΡΙΤΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

19:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

19:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

21:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα έχει καλύτερη πορεία;

pannikolaou

Waverpoll.com: Προλαβαίνει τα play-offs η Ζαλγκίρις Κάουνας;

pannikolaou