Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-15/2)

Έγινε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα σε όλα τα πρωταθλήματα.

Εκτός από τις γνωστές κατηγορίες, αυτό το διήμερο ξεκινάει και η β’ φάση του παιδικού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα έχει καλύτερη πορεία;

pannikolaou

Waverpoll.com: Προλαβαίνει τα play-offs η Ζαλγκίρις Κάουνας;

pannikolaou