Over play Uncategorized

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/3)

Έγινε η κλήρωση των διαιτητών των τοπικών πρωταθλημάτων που ξεκινούν και πάλι μετά την αργία του περασμένου Σαββατοκύριακου με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα.

Εκτός από την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους, τη Γ’ κατηγορία, τα πρωταθλήματα υποδομής, υπάρχει και η πρεμιέρα του πρωταθλήματος Γυναικών.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Χατζής)

14:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Καραμπιτσάκος-Τσάμης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χριστοδούλου-Βαρσαμάς)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας-Κωτσακόπουλος)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ (Χαϊνά-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χουγιάζος-Κατρισιώσης)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Ντάνος-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Κατρισιώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χριστοδούλου-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 

 Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Παστήρας-Μασλατζίδης Ι.)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Τσάμης)

21:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Χατζής)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Ζάχος)

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα έχει καλύτερη πορεία;

pannikolaou

Waverpoll.com: Προλαβαίνει τα play-offs η Ζαλγκίρις Κάουνας;

pannikolaou