Uncategorized Α ΕΣΚΑΣΕ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (11-12/3)

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 11-12 Μαρτίου.

Σε πλήρη δράση όλα τα πρωταθλήματα με δυο ματς-τελικούς όμως να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα. Το Σάββατο ο Ερμής Σχηματαρίου υποδέχεται τον Άρη Θήβας για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ με διαιτητές τους Ντάνο-Τσάλλα, ενώ την Κυριακή υπάρχει ο τελικός των εφήβων στην Αλίαρτο ανάμεσα σε Ιτέα και Ακαδημίες Χαλκίδας με διαιτητές τους Παντελίδη και Τσάμη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α” ΕΣΚΑΣΕ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-Γ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντάνος-Τσάλλας)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Χατζής)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Σπυρόπουλος-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κωτσακόπουλος)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Α” ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κατρσισιώσης-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σπυρόπουλος-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΛΗΛΑΝΤΙΟ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Παντελίδης-Τσάμης)

 

Β” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μπούκαλη ΕΚΠ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ (Σπυρόπουλος-Κωτσακόπουλος)

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Α” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κύμης ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Β” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Τσάλλας-Χατζής)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Γ” ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Γ” ΕΣΚΑΣΕ Δ” ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β” ΦΑΣΗ Β” ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Σαμαράς)

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

Σχετικά άρθρα

Ξεκίνησε η καταβολή 3,6 εκατ. ευρώ σε 1.403 ερασιτεχνικά σωματεία!

pannikolaou

Γεν. Συνέλευση και εκλογές στην ΕΣΚΑΣΕ στις 27 Ιουνίου! Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου!

pannikolaou

Με self test οι προπονήσεις τμημάτων υποδομής και ακαδημιών!

pannikolaou