Over play Uncategorized

Στην Πελοπόννησο οι μικτές την Τετάρτη!

Στην Πελοπόννησο θα ταξιδέψουν την Τετάρτη οι μικτές αγοριών και κοριτσιών της ΕΣΚΑΣΕ για να αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ (Ένωση Κεντρικής & Νότιας Πελοποννήσου) στο πλαίσιο του αναπτυξιακού πρωταθλήματος.

Ο αγώνας των αγοριών, που θα είναι ο δεύτερος φετινός, θα γίνει στο κλειστό της Μεγαλόπολης με ώρα έναρξης στις 14:00.

Τα κορίτσια θα κάνουν πρεμιέρα στο πρωτάθλημα στην Τρίπολη απέναντι επίσης στην ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ με ώρα έναρξης στις 14:00.

Οι παίκτες που κλήθηκαν είναι οι εξής:

ΑΓΟΡΙΑ

Παπαλέξης (Αναγ.Λαμίας)

Μαντζούκας (Έσπερος Λαμίας)

Λαϊνάς (Μούτα Δομοκού)

Σανούδος (Γ.Σ.Ιτέας)

Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας)

Καρανάσιος (Αλίαρτος)

Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου)

Τριανταφύλλου (Απόλλων Χαλκίδας)

Κόνιαλης (Ερμής Σχηματαρίου)

Καμπούρης (Παναγίτσα)

Βαλαής (Παναγίτσα)

Σοροβός (Αλέξανδρος Αρτάκης)

Μεθενίτης (Πρωτέας Σχηματαρίου)

Παπαϊωάννου (Άρης Θήβας)

Θανάσαινας (Κάδμος)

Ζυγομήτρος (Κάδμος)

Τσιώλης (Πανευρυτανική)

Νεστορίδης (Ακαδημίες Χαλκίδας)

Καραμίντζος (Μαλεσίνα)

Μαυροζούμης (Σύλλας Αιδηψού)

Παπαποστόλου Αθ. ( Γ.Σ.Αυλίδας)

Παπαποστόλου Αν. (Γ.Σ.Αυλίδας)

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

Γεωργίου (Απόλλων Χαλκίδας)

Πανουργιά (Απόλλων Χαλκίδας)

Μπαζιώτη (ΑΓΕ Χαλκίδας)

Δημουλά (ΑΓΕ Χαλκίδας)

Θεοδοσίου (ΑΓΕ Χαλκίδας)

Μοιρώτσου (Αίας Αλιβερίου)

Πεταχτή (Αστέρας Αλιβερίου)

Ηλία (Αλέξανδρος Αρτάκης)

Κατώλη (Αλέξανδρος Αρτάκης)

Δρούγου (Μούτα Δομοκού)

Σκουφίτσα (Μούτα Δομοκού)

Τζεμπελίγκου (Άρης Θήβας)

Μαργέτη (Άρης Θήβας)

Καπελέρη (Πρωτέας Σχηματαρίου)

Τσαβόνι (Σύλλας Αιδηψού)

Νίτσογλου (Σύλλας Αιδηψού)

Σκούμα (Κάδμος)

Σουβλή (Κάδμος)

Μπεληγιάννη Β. (Γ.Σ.Αυλίδας)

Μπεληγιάννη Γ. (Γ.Σ.Αυλίδας)

 

Σχετικά άρθρα

Διανομή ειδών σε ωφελούμενους του προγράμματος ΤΕΒΑ του Δήμου Χαλκιδέων

pannikolaou

Συνεχίζονται οι εγγραφές-επανεγγραφές στους Παιδικούς και Βρεφονηπιακούς Σταθμούς του Δ.Ο.Π.Π.Α.Χ. για το σχολικό έτος 2022-23

pannikolaou

Τίμησαν τον Σωτήρη Γερμανό για την προσφορά του στο μπάσκετ της Θήβας

pannikolaou