Over play Uncategorized

Το πρόγραμμα στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5/3)

Επιστροφή στη δράση μετά τη διακοπή της περασμένης εβδομάδας για τα τοπικά πρωταθλήματα, με πλήρη αγωνιστική κίνηση σε όλες τις κατηγορίες.

Εκτός από την Α’ ΕΣΚΑΣΕ που μπαίνει σιγά-σιγά στην τελική ευθεία, συνεχίζονται κανονικά τα πρωταθλήματα της Β’ κατηγορίας (σε Α’ & Β’ όμιλο), η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και οι διοργανώσεις παίδων, εφήβων της β’ φάσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΟΙΝΟΦΥΤΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΩΛΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 

 Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΛΗΛΑΝΤΙΟ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

21:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΙΣΤΙΑΙΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

 

 

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα επικρατήσει στο ντέρμπι της Δευτέρας 22/11;

pannikolaou

Waverpoll.com: Ποια ομάδα θα έχει καλύτερη πορεία;

pannikolaou

Waverpoll.com: Προλαβαίνει τα play-offs η Ζαλγκίρις Κάουνας;

pannikolaou