FEATURED Γ ΕΘΝΙΚΗ

Η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής! Πρεμιέρα εκτός έδρας και για τους τέσσερις!

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο η κλήρωση του 2ου Ομίλου του Νότου στη Γ’ Εθνική στον οποίο συμμετέχουν και οι τέσσερις ομάδες της Ένωσης (Λοκρός Αταλάντης, Έσπερος Λαμίας, Ερμής Σχηματαρίου, Παναγίτσα Χαλκίδας).

Την 1η αγωνιστική και οι 4 ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ κληρώθηκαν να αγωνιστούν εκτός έδρας.

Τα τοπικά ντέρμπι:

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ (6η)

ΛΟΚΡΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (7η)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (8η)

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (9η)

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (10η)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (11η)

 

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15/10/2017

ΠΕΝΤΕΛΗ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΑΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΟΦΗ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ

2η Αγωνιστική – 22/10/2017
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΟΦΗ

ΛΟΚΡΟΣ -ΧΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 29/10/2017
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΛΟΚΡΟΣ
ΧΑΝΙΑ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ -ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΟΦΗ – ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΧΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΛΟΚΡΟΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ

Ρεπό: ΟΦΗ

5η Αγωνιστική – 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ -ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΟΦΗ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 26/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ -ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΟΚΡΟΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 3/12/2017
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ -ΧΑΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΛΟΚΡΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 10/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/12/2017
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική – 7/1/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 14/1/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 21/1/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 28/1/2018
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΦΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 4/2/2018
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16η Αγωνιστική – 11/2/2018
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

17η Αγωνιστική – 25/2/2018
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

18η Αγωνιστική – 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

19η Αγωνιστική – 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική – 18/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

21η Αγωνιστική – 1/4/2018
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 22/4/2018
Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ-ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΛΟΚΡΟΣ

23η Αγωνιστική – 29/4/2018
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΧΑΝΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΟΦΗ
ΛΟΚΡΟΣ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

24η Αγωνιστική – 6/5/2018
Ρεπό:ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ -ΧΑΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ -ΛΟΚΡΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 13/5/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ -ΟΦΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

26η Αγωνιστική – 20/5/2018
Ρεπό:ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΧΑΝΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ -ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ -ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ -ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Στην κλήρωση των Εθνικών Πρωταθλημάτων (Α2, Β’, Γ’ Εθνικής Ανδρών, Α1 και Α2 Γυναικών) το παρών έδωσαν μεταξύ άλλων ο Υφυπουργός Αθλητισμού και Πολιτισμού, Γιώργος Βασιλειάδης, ενώ στο πάνελ ήταν οι Παναγιώτης Τσαγκρώνης (Γενικός Γραμματέας ΕΟΚ), Αριστείδης Γολέμης (Αντιπρόεδρος ΕΟΚ), Σάββας Λόρτος (Μέλος ΔΣ ΕΟΚ), Γιάννης Αλεξόπουλος (Μέλος ΔΣ ΕΟΚ).

Σχετικά άρθρα

Πως επανεκκινούν οι ακαδημίες. Οι οδηγίες της Γ.Γ.Α.

pannikolaou

Ξεκίνησε η καταβολή 3,6 εκατ. ευρώ σε 1.403 ερασιτεχνικά σωματεία!

pannikolaou

Γεν. Συνέλευση και εκλογές στην ΕΣΚΑΣΕ στις 27 Ιουνίου! Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου!

pannikolaou