FEATURED Uncategorized

ΚΛΗΡΩΣΗ Α’ ΑΝΔΡΩΝ 2017-18

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ ΕΣΚΑΣΕ για την περίοδο 2017-18 και την 1η αγωνιστική ξεχωρίζουν οι αγώνες Σύλλας-Αρης Αμφίκλειας, ΑΓΕΧ-Μάκαρος και Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός.

Το μεγάλο ντέρμπι Άρη-Μαλεσίνας θα γίνει την 9η αγωνιστική.

1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΙΑΝΑΤΣ ΑΥΛΊΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΝΑΓ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

7η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

9η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

11η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Πρώτη νίκη με σούπερ β’ ημίχρονο! (ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πορφύρας 83-70)

pannikolaou

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πορφύρας (Live Streaming)

pannikolaou

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: ΧΒΑ-Δόξα Λευκάδας (Live Streaming)

pannikolaou