FEATURED Uncategorized

ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑΣΕ 2018-19: (Όλοι οι όμιλοι)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ- ΣΤΥΡΑ

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ.

ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

 

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ-ΣΤΥΡΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

4η Αγωνιστική

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΡΕΠΟ: ΣΤΥΡΑ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

3η Αγωνιστική

ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤ.

 

4η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧ.

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

3η Αγωνιστική

ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΣΧ.

5η Αγωνιστική

ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧ.

ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

 

ΜΕΔΕΩΝ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

2η Αγωνιστική

ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΜΦ.

3η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΕΔΕΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦ

ΡΕΠΟ: ΓΣ ΙΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦ.-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ

5η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦ.

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

2η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

3η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

4η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

5η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΑΙΔΗΨΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠ.

 

Σχετικά άρθρα

Αναμένεται πρόσκληση ΕΣΚΑΣΕ σε Αίαντα Αυλίδας & Αναγ. Λαμίας για Γ’ Εθνική!

pannikolaou

Στη Β’ Εθνική ο Λοκρός!

pannikolaou

Ξεκίνημα για παίδες και εφήβους της ΧΒΑ! (pics)

pannikolaou