FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/9)

Έγινε το βράδυ της Πέμπτης ο πρώτος ορισμός διαιτητών για τη νέα αγωνιστική χρονιά στα τοπικά πρωταθλήματα που ξεκινάει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο με τους αγώνες στα τμήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 16-17 Σεπτεμβρίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής)

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παστήρας-Σοφόπουλος)

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κατρισιώσης-Βιορές)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κατρισιώσης-Βιορές)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ–Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσόκανος)

16:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:45 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος)

14:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Κοτσιμπός)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Τσάλλας)

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Πειραίκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσόκανος-Τσιργωτάκης)

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ–ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

10:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα…10 Μαΐου (2016-2020)

pannikolaou

Φραγκούλης-Αγγέλου σημειώσατε…2!

pannikolaou

Στάση αναμονής από αρκετές ομάδες για την επανέναρξη των πρωταθλημάτων

pannikolaou