FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-25/9)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα γίνουν από την Παρασκευή έως και τη Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αναστασίου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χαϊνά-Βάρσαμας)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΡΟΣΙΑ (Χαϊνά-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Ντάνος-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Κάλφα-Παστήρας)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κάλφα-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ (Γερονικολός-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Γερονικολός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αναστασίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χουγιάζος-Κατρισιώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουσιάδας-Λερογιάννης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μασλατζίδης Ι.)

11:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

 

Σχετικά άρθρα

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou