FEATURED Over play

Οι διαιτητές στους αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ (30/9-1/10)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα, που συνεχίζεται για 3η εβδομάδα με τις κατηγορίες των τμημάτων υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Τσάλλας-Σιμιτζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Βαρσαμάς)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Τσάλλας-Σιμιτζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χαϊνά-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΤΛΑΣ (Σαμαράς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Μασλατζίδης Ι.-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κάλφα-Χατζής)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Κοτσιμπός)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σπερχιάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ (Χουσιάδας-Λερογιάννης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Σαμαράς-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σιμιτζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou