B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/9)

Το πρώτο τζάμπολ της νέας αγωνιστικής χρονιάς για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ θα δοθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 16-17 Σεπτεμβρίου με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων και νεανίδων.

Αναλυτικά οι συναντήσεις της 1ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΝΟΣ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΑΔΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Φιλικό: Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς 49-73

pannikolaou

Διευκρινιστικές οδηγίες ΕΣΚΑΣΕ για covid 19 εν όψει των επίσημων αγώνων

pannikolaou