FEATURED Over play

Το πρόγραμμα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-28/9)

Έγινε γνωστό πριν από λίγο και επίσημα από την ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα των αγώνων του ερχόμενου Σαββατοκύριακου μετά και τις τελευταίες αλλαγές κυρίως στην ώρα έναρξης κάποιων αγώνων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΡΟΣΙΑ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

14:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:0 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

11:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ

12:00 Κλειστό λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΕ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΕΜΠΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

Σχετικά άρθρα

Επιτέλους ξεκινάμε! Στις 10 & 17 Μαΐου η επανεκκίνηση σε αγωνιστικά τμήματα και ακαδημίες!

pannikolaou

Εν αναμονή της απόφασης: Εισήγηση λοιμωξιολόγων για έναρξη ακαδημιών στις 17/5!

pannikolaou

Εισήγηση για έναρξη προπονήσεων στις 10 Μαΐου! (video)

pannikolaou