Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΚΑΡΥΣΤΟΣ- ΣΤΥΡΑ
ΡΕΠΟ: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ.
ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΥΣΤΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ-ΣΤΥΡΑ
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
4η Αγωνιστική
ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΡΕΠΟ: ΣΤΥΡΑ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2η Αγωνιστική
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
3η Αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤ.
4η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5η Αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧ.
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
3η Αγωνιστική
ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
4η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ: ΕΡΜΗΣ ΣΧ.
5η Αγωνιστική
ΠΡ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧ.
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΜΕΔΕΩΝ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ: ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
2η Αγωνιστική
ΙΤΕΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΕΔΕΩΝ
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΑΜΦ.
3η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΜΕΔΕΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦ
ΡΕΠΟ: ΓΣ ΙΤΕΑΣ
4η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΜΦ.-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΡΕΠΟ: ΜΕΔΕΩΝ
5η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦ.
ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
2η Αγωνιστική
ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
3η Αγωνιστική
ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
4η Αγωνιστική
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
5η Αγωνιστική
ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΣΥΛΛΑΣ ΑΑΙΔΗΨΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ
2η Αγωνιστική
ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΕΥΡΙΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠ.