FEATURED Over play

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (30/9-4/10)

Αναρτήθηκε από την ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα των αγώνων των επόμενων ημερών για τα τοπικά πρωταθλήματα που έχουν αρχίσει εδώ και δύο εβδομάδες με τη διεξαγωγή των κατηγοριών υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΤΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σπερχιάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (26-27/9)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 67-65

pannikolaou

7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Το πήραν οι Κονίστρες! Νίκησαν τον Γ.Σ. Αυλίδας 57-47

pannikolaou