ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 70-74

Σπουδαίο ματς στην Αυλίδα, με τον Γυμναστικό και τον Άρη να παίζουν πολύ ωραίο μπάσκετ και την ομάδα του Μητρόπουλου να παίρνει τελικά τη νίκη με 74-70.

Ο Γ.Σ.Αυλίδας ήταν μπροστά στη μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, με το ημίχρονο να τελειώνει με 42-30, αλλά στο τελευταίο 10λεπτο ο Άρης ήταν πολύ καλός ενώ εκμεταλλεύτηκε και την απουσία βασικών παικτών της Αυλίδας με 5 φάουλ για να φτάσει στην εκτός έδρας νίκη.

Διαιτητές: Μαμασούκα-Βαρσαμάς.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-19, 21-11, 10-17, 18-27.

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Φραγκούλης): Λιάκος 8, Λειβιδιώτης 8, Κελεπούρης 2, Παπαποστόλου Αθ., Παχής 17, Ρήγος 1, Τόλιας 4, Παπαποστόλου Αν. 9, Φραγκούλης 21 (2).

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μητρόπουλος): Πέττας 5, Παπαϊωάννου 3, Τζαβίδας Ζ., Μελετίου, Λυμπερίου 15 (1), Τσαραμπάρης, Ακριβάκης, Καραδόπουλος 21 (3), Τσοπανέλης, Στρατέλος 24, Φέτα 6, Γδοντάκης.

*Σε νεότερη ανάρτηση θα ακολουθήσει photo album του αγώνα.