FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/10)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ και τους αγώνες που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο 7-8 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Παστήρας-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παστήρας-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσόκανος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Βιορές)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουγιάζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Σοφόπουλος)

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Σιμιτζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Τσιργωτάκης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλλας-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Πετσεπές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καλαπόδης-Σιμιτζής)

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Γερονικολός-Τσιργωτάκης)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΟΥΤΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/9)

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou