FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/10)

Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα που συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο σε φουλ ρυθμούς με τη διεξαγωγή της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, της Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ Όμιλος) αλλά και των πρωταθλημάτων υποδομής.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Πετσεπές-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Αποστόλου)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΟΥΤΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Σιμιτζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Βιορές)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μασλατζίδης Ι.)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Σιμιτζής)

 

 

Σχετικά άρθρα

Photo album από τους φιλικούς αγώνες ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Κ.!

pannikolaou

Τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Γ.Σ. Αυλίδας-Γ.Σ. Ωρωπού 57-43

pannikolaou

Τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Αστ. Αλιβερίου-Κονίστρες 34-50

pannikolaou