FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-30/10)

Ορίστηκαν το βράδυ της Πέμπτης οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το επόμενο τριήμερο, με πλήρη δράση σε όλα τα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Παντελίδης-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος-Βαρσαμάς)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ  (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΙΜΝΗ (Μαμασούκα-Παστήρας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χατζής-Αποστόλου)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χριστοδούλου-Θανασούλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Πετώνης-Ντινόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Θανασούλας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Ι.)

 

 

Σχετικά άρθρα

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou