FEATURED Over play

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8/10)

Έγινε γνωστό το μεσημέρι της Πέμπτης από την ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα των αγώνων για τις επόμενες μέρες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα για το χρονικό διάστημα 7-8 Οκτωβρίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΩΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

 

Σχετικά άρθρα

Photo album από τους φιλικούς αγώνες ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Κ.!

pannikolaou

Τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Γ.Σ. Αυλίδας-Γ.Σ. Ωρωπού 57-43

pannikolaou

Τουρνουά ”Γ. Τσομάκας”: Αστ. Αλιβερίου-Κονίστρες 34-50

pannikolaou