FEATURED Over play

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα (27-30/10)

Με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται και αυτό το τριήμερο τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και στις Εθνικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α1 BASKETLEAGUE

16:30 Κλειστό Κανήθου ΚΥΜΗ-ΛΑΡΙΣΑ

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

20:00 Κλειστό Εσπέρου ΕΣΠΕΡΟΣ Κ.-ΛΟΚΡΟΣ

17:00 Κλειστό Κλαδισού ΧΑΝΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Χίου ΧΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αγ.Δημητρίου ΚΡΟΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΙΜΝΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΑΚΑΡΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

Σχετικά άρθρα

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou