FEATURED Over play

Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/10)

Σε πλήρη αγωνιστική δράση τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για τις επόμενες μέρες, ενώ την Κυριακή και οι 4 εκπρόσωποι της Ένωσης στη Γ’ Εθνική, αγωνίζονται εντός έδρας!

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

15:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΧΑΝΙΑ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΕΝΤΕΛΗ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΟΦΗ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/9)

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou