FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ

Η κλήρωση της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ

Ολοκληρώθηκε το απόγευμα της Τρίτης στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Κατηγορίας, που θα διεξαχθεί σε 4 ομίλους και θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά οι όμιλοι:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Ρεπο: ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

3η Αγωνιστική 

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

 

5η Αγωνιστική

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

3η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

Ρεπο: ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚ0Σ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Ρεπό: Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΜΕΔΕΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ

 

3η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ

Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ

Ρεπό: ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

4η Αγωνιστική

ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Ρεπό: Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ

Ρεπό: ΔΡΟΣΙΑ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

3η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΦΑΛΑΡΑ

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou