FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5/11)

Αργά το βράδυ της Πέμπτης έγινε ο ορισμός των αγώνων του τριημέρου στις τοπικές κατηγορίες.

Πλήρη δράση, με τη διεξαγωγή της Α’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και της Β’ κατηγορίας και στους δύο ομίλους, όπως επίσης και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αρτσίτας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος-Σοφόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Θωμά)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας-Λερογιάννης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσάλλας-Θανασούλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Βαρσαμάς-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ευαγγελόπουλος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Χαϊνά-Κάλφα)

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μασλατζίδης Ι.)

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Θανασούλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ισταίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μαμασούκα-Παστήρας)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μαμασούκα-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουσιάδας-Λερογιάννης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πετώνης-Ντινόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μασλταζίδης Ι.-Θανασούλας)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αποστόλου)

 

ΤΡΙΤΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Βαρσαμάς)

 

 

Σχετικά άρθρα

Ο Σπύρος Παντελιάδης στον Γ.Σ. Στύρων!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Στον ΠΑΟΚ η Βαλεντίνα Τσαβόνι!

pannikolaou