FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-13/11)

Το βράδυ της Πέμπτης έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα που συνεχίζονται με τη διεξαγωγή της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με το β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και με τα πρωταθλήματα υποδομής.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

15:45 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

15:15 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αρτσίτας-Χατζής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Χουγιάζος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΟΥΤΑ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

15:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σοφόπουλος-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: Απόλλων Χαλκίδας-Λοκρός 67-71 (pics)

pannikolaou

Φιλικό: Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός 84-69

pannikolaou

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou