FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-20/11)

Έγινε το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα που συνεχίζονται τις επόμενες μέρες χωρίς Α’ ΕΣΚΑΣΕ που έχει ρεπό, αλλά με πλήρη εξέλιξη όλων των υπόλοιπων πρωταθλημάτων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Μαντουδίου Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

18:30 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Παστήρας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γερονικολός-Θωμά)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Ντάνος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Χατζής-Θανασούλας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Γερονικολός-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντάνος-Βιορές)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χριστοδούλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ  (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ (Γερονικολός-Βιορές)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Τσόκανος-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Μαμασούκα-Παστήρας)

13:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Αποστόλου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Θανασούλας)

 

Σχετικά άρθρα

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou