FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-26/11)

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 24-26 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουγιάζος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Παστήρας-Θανασούλας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Παστήρας-Θανασούλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαλεσίνας-ΛΟΚΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χουγιάζος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Σαμαράς-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Σαμαράς-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΧΒΑ (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζάχος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Γερονικολός-Τσόκανος)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Σαμαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Γερονικολός-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Χριστοδούλου-Καρβούνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κάλφα-Μασλατζίδης Ι.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Θανασούλας)

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (26-28/9)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας 77-49

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (2η αγωνιστική-27/9)

pannikolaou